Regulamin

Regulamin

Poniższy regulamin ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo wszystkim naszym Gościom.
1) Pokoje w Hostelu Cynamon wynajmowane są na doby.
2) Doba hostelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00 następnego dnia. Goście, którzy nie wymeldują się do godziny 12:00 zostaną obciążeni kosztem kolejnej doby.
3) W przypadku chęci przedłużenia pobytu w naszym hostelu na okres dłuższy niż podany w dniu przybycia lub rezerwacji, prosimy zgłaszać się do recepcji do godz. 10:00 dnia, w którym upływa termin wynajmu pokoju.
4) Jeśli Gość nie określił czasu pobytu w dniu przyjazdu przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
5) W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić 50% całkowitego kosztu pobytu w terminie podanym na mailowym potwierdzeniu rezerwacji. Jeśli taki dokument nie został wystawiony, rezerwację należy potwierdzić do 48 godzin przed przyjazdem.
6) Jeżeli Gość nie zadeklaruje późniejszego przyjazdu rezerwacja jest gwarantowana do godz. 18:00
7) Rezerwacja może zostać zmieniona zgodnie z dostępnością na dany termin, jeśli recepcja hostelu zostanie o tym poinformowana mailowo lub telefonicznie nie później niż 72 godziny przed datą rezerwacji.
8) Anulowanie rezerwacji możliwe jest do 2 tygodni przed terminem przyjazdu, wpłacona zaliczka zostanie zwrócona na konto, z którego została przysłana, a z karty kredytowej nie zostaną pobrane żadne środki. W innym przypadku zaliczka przepada lub z karty kredytowej zostanie pobrana należność za jedną dobę.
9) Zabrania się użyczania pokoju/łóżka osobom nie zameldowanym w Hostelu Cynamon. Gość hostelu nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet przed upływem terminu, za który uiścił opłatę.
10) Osoby nie zameldowane w Hostelu Cynamon są zobowiązane do opuszczenia hostelu do godz. 22:00. Odpowiedzialność za osoby odwiedzające ponoszą przyjmujący ich Goście.
11) Recepcja jest czynna 24 godziny na dobę.
12) Potrzebę otrzymania faktury należy zgłaszać w chwili przyjazdu. Faktura może być wystawiana najpóźniej w ciągu 14 dniu od wystawienia paragonu. Po upływie powyższego terminu Hostel odmówi wypisania faktury.
13) Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 07:00.
14) Zachowanie Gości hostelu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby hotelowej.
15) Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak usterek i zniszczeń.
16) Hostel Cynamon nie ponosi odpowiedzialności za utratę bądź uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
17) Gość hostelu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych hostelu powstałe z jego winy bądź odwiedzających go osób.
18) Hostel ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez korzystające z jego usług osoby w zakresie określonym przepisami art. 846-849 kodeksu cywilnego, o ile przedmioty te pozostawały w zamkniętym pomieszczeniu. Przez zamknięte pomieszczenie rozumie się zamknięty na klucz pokój prywatny lub zamkniętą na zamek szafkę.
19) Każdorazowo opuszczając pokój należy zamknąć drzwi do pokoju.
20) Za zgubienie klucza przez Gościa hostel pobiera opłatę wysokości 50 zł.
21) Na terenie Hostelu Cynamon obowiązuje bezwzględny zakaz palenia – kara wynosi 200zł.
22) Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, kuchenek, grzejników i innych tego typu urządzeń nie będących wyposażeniem hostelu. Nie dotyczy to ładowarek do telefonów oraz innych sprzętów RTV.
23) Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez Gościa w hostelu będą odsyłane na adres wskazany przez Gościa na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji Hostel zobowiązuje się do przechowania tych przedmiotów przez okres 1 miesiąca.
24) W przypadku nieopuszczenia pokoju do godziny 12.00, gdy pokój ten jest zarezerwowany na kolejną dobę przez inną osobę, obsługa hostelu jest uprawniona do wejścia do pokoju pod nieobecność gościa, spakowania jego rzeczy i przeniesienia ich do przechowalni bagażu.
25) Gość jest zobowiązany do utrzymania czystości we wszystkich wspólnych pomieszczeniach hostelu, tj. w kuchni oraz łazience.
26) Na życzenie Gości Hostel Cynamon może zapewnić nieodpłatnie następujące usługi:
• pomoc w zorganizowaniu czasu,
• przechowanie bagażu gości zameldowanych w naszym hostelu,
27) Hostel Cynamon zapewnia:
• pościel
• kawę i herbatę 24/7
• dostęp do suszarki do włosów, żelazka, deski do prasowania,
• możliwość wypożyczenia ręczników
• WiFi na terenie całego obiektu
• TV z odtwarzaczem DVD – w strefie chillout
• łóżeczko dla dziecka
28) Bezpieczeństwo – hostel pozostaje pod całodobową opieką agencji ochrony. Cały obiekt jest monitorowany.
Obsługa Hostelu Cynamon, życzy miłego pobytu!

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 0 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...