Group offer

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszych usług dla grup zorganizowanych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 25 niezwykle przytulnych pokoi dla 2-os, 3-os, 4-os jak i 8-os, co daje w sumie 130 miejsc noclegowych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz młody, przyjazny, pomocny i energiczny zespół pracowników z chęcią udzieli odpowiedzi na Państwa pytania.

 

Doskonała lokalizacja zaledwie 2 min. pieszo od najbardziej znanej i tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej pozwala na swobodne poruszanie się po mieście i optymalny czas dojazdu do każdego miejsca na mapie Łodzi

 

Dla dużych grup oferujemy atrakcyjne zniżki. Każda oferta przygotowana jest indywidualnie. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji i koordynacji pobytów grupowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii z referencjami.

 

Zapewniamy pomoc w organizacji wyżywienia, atrakcji oraz przewodnika. Istnieje również możliwość skorzystania z naszej sali konferencyjnej.

4 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 5 4 votes, average: 5.00 out of 5
Loading...